2 pokoje. Spół.własn bez KW. POLECAM!!!

Mieszkanie na sprzedaż
449 000 PLN, Pow. 46 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Oliwa , Aleksandra Gryglewskiego
Rok budowy:
1975
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
SD629134
Cena za m2:
9760.87 PLN
REZERWACJA!!!
Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Dwupokojowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Gdańska - VII Dwór ul. Gryglewskiego.
Mieszkanie o metrażu 46m2 stanowią: pokój z aneksem kuchennym w którym wygospodarowano również tzw. spiżarnię - istnieje możliwość przywrócenia oddzielnej kuchni, sypialnia, przedpokój i łazienka z wanną. Skromne wnętrze doskonale sprawdza się nawet w przypadku wieloosobowej rodziny.
Mieszkanie bardzo jasne, czyste, zadbane, a po delikatnym odświeżeniu gotowe do wprowadzenia. Z okien i balkonu od wiosny do jesieni rozpościera się ładny widok na okoliczną zieleń. Mieszkanie dwustronne, z wystawą okien wschodnio- zachodnią, co sprawia że jest ciepłe i pełne słońca przez cały dzień. Usytuowane jest na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z bez windy. Elewacja bloku ocieplona, przewidziany jest również remont klatki schodowej.
Do mieszkania przynależy piwnica około 3,5m2 oraz schowek. Średni miesięczny czynsz dla pięcioosobowej rodziny to ok. 550zł, w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie.
Mieszkanie świetnie zlokalizowane i usytuowane. Ulica Gryglewskiego położona jest w bardzo atrakcyjnym punkcie aglomeracji miejskiej w środku wielkiego miasta a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Przed blokiem sporo ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem:
*1 min. przystanek autobusowy,
*5 min. przystanek PKM Strzyża,
*5 min. pętla tramwajowa Strzyża,
*10 min. SKM Przymorze,
*10 min. Uniwersytet Gdański,
*10 min. Olivia Bussines Centre,
*10 min. Alchemia,
*1 min. szkoła podstawowa i przedszkole,
*2 min. poczta, Lewiatan, piekarnia, spółdzielnia mieszkaniowa.

OFERTA BARDZO ATRAKCYJNA ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK I POD WYNAJEM. POLECAM!

Obsługa wszystkich naszych transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją zawodową. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny
Nieprawidłowy adres E-mail