Lokal usługowo-handlowy od 141-330mkw. POLECAM!

Lokal użytkowy na wynajem
40 PLN, Pow. 123 456 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 123 456 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Gdańsk Suchanino , Franciszka Schuberta
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : SD688306
  • Cena za m2 : Zapytaj o cenę

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię usługowo- handlową od 140-330mkw w super lokalizacji na pograniczu Gdańska Wrzeszcza i Suchanina. Powierzchnia przeznaczona pod działalność usługową, handlową, magazynową lub produkcyjną. Dostępne moduły: 141m2, 165m2, 210m2, 330m2 Całość zlokalizowana jest na parterze budynku usługowo - handlowego, dogodny dostęp do lokali zapewniają duże wejścia przystosowane do wnoszenia wielkogabarytowych przedmiotów bezpośrednio z ulicy. Wszystkie lokale posiadają pomieszczenia socjalne WC. Wysokość pomieszczeń od 3,30m - 4,6m. Lokale wyposażone są w instalacje alarmową i monitoring. Powierzchnia ogrzewana z sieci miejskiej GPEC. Przed lokalem znajduje się parking na ok. 20 samochodów, możliwość poruszania się samochodami dostawczymi. Bardzo dobry dojazd zarówno z Centrum jak i Trójmiejskiej obwodnicy. Doskonale nadające się na usługi, hurtownię, magazyn, produkcję itp. WYKLUCZONY WARSZTAT SAMOCHODOWY. Cena najmu 40zł/mkw netto  plus obowiązujący podatek VAT.
CENA DO INDYWIDUALNEJ NEGOCJACJI w zależności wielkości wynajmowanej powierzchni. Dodatkowo opłaty za media: energia elektryczna wg. liczników; woda; ogrzewanie miejskie GPEC. Wymagana kaucja gwarancyjna. Najem długoterminowy. POLECAM!!!

Obsługa wszystkich naszych transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją zawodową. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.