Gdynia Śródmieście, Kaszubski
4 200 PLN
Lokal handlowy/usługowy na wynajem , 66 m2
63.64 PLN /m2
Powierzchnia
66 m2
Liczba pokoi
2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: SD901546
Powierzchnia: 66 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 0 z 5
Ogrzewanie: CO miejskie
Cena za m2: 63.64 PLN
Cena: 4 200 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 66 m2 usytuowany w budynku przy Placu Kaszubskim w Gdyni. Do lokalu prowadzi wejście bezpośrednio z ulicy, lokal posiada duże witryny. Lokal został przebudowany po ostatnim najemcy, zamknięto strop prowadzący na drugą kondygnację. W chwili obecnej na powierzchnię lokalu składają się 2 pomieszczenia, w tym jedno oddzielone szklaną ścianką działową, pomieszczenie gospodarcze i WC. Lokal wyposażony jest w klimatyzacje, instalację alarmową, przeciwpożarową itp. Lokal do wynajęcia od zaraz. Konieczność własnej aranżacji powierzchni. Przed lokalem znajduje się zatoczka parkingowa. Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe dla najemcy znajdujące się na zapleczu budynku. Cena najmu netto + 23% VAT. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty za media (prąd, woda i ogrzewanie) Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Preferowany najem długoterminowy.
Przy wynajmie danej nieruchomości gwarantujemy bezpieczeństwo. Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją zawodową.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Skontaktuj się z agentem :
Aleksandra Kampa

Telefon : 604636392

seedom@seedom.com.pl


Lokalizacja: