Gdańsk Wrzeszcz, Juliusza Słowackiego
1 395 PLN
Biuro na wynajem , 31 m2
45 PLN /m2
Powierzchnia
31 m2
Liczba pokoi
1

Dane nieruchomości:

Numer oferty: SD445639
Powierzchnia: 31 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro/Pięter 1 z 2
Cena za m2: 45 PLN
Cena: 1 395 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy do wynajęcia lokal 31m2 o charakterze biurowym, znajdujący się na I piętrze budynku przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Lokal składa się z jednego niezależnego pomieszczenia. Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje w tym klimatyzację. Do dyspozycji najemcy pomieszczenia socjalne. Do czynszu najmu należy doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 5zł/m2 netto (woda, śmieci, sprzątanie części wspólnych, kuchnia itp.) oraz opłatę za media: prąd. Ogrzewanie elektryczne.
Budynek położony jest u zbiegu ulic Słowackiego i Chrzanowskiego w okolicach Starego Maneżu. W najbliższej okolicy dostępna jest w pełni rozwinięta infrastruktura oraz komunikacja miejska. Wokół budynku liczne miejsca parkingowe.
Preferowany najem długoterminowy. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Do ceny najmu należy doliczyć 23% podatek VAT. Lokal dostępny od zaraz. BARDZO GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zamieszczone mają jedynie charakter informacyjny.

Skontaktuj się z agentem :
Aleksandra Kampa

Telefon : 604636392

seedom@seedom.com.pl


Lokalizacja: