Gdańsk Wrzeszcz Górny, Juliusza Słowackiego
3 285 PLN
Lokal handlowy/usługowy na wynajem , 73 m2
45 PLN /m2
Powierzchnia
73 m2
Liczba pokoi
2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: SD130016
Powierzchnia: 73 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 0 z 2
Ogrzewanie: elektryczne
Cena za m2: 45 PLN
Cena: 3 285 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 73,2m2 zlokalizowany na niższym parterze w budynku przy ul. Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu. Powierzchnia użytkowa dzieli się na trzy pomieszczenia tj. dużą przestrzeń handlowo-usługową ok. 64m2, pomieszczenie socjalne ok. 7,6m2 oraz toaletę ok. 1,4m2. Istnieje możliwość uzyskania większej przestrzeni powiększając lokal o lokal sąsiedni ok. 44m2. Lokal znajduje się w budynku, w którym swoje siedziby mają różne instytucje w tym sklepy, punkty usługowe, biura czy gabinety lekarskie. Lokal posiada witryny oraz przestrzeń na elewacji do umieszczenia reklamy. Wyposażony jest we wszystkie media w tym w klimatyzację, ogrzewanie w lokalu jest elektryczne. Do budynku doprowadzony jest światłowód Orange. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości 5zł/m2 oraz opłatę za prąd. Podana cena jest ceną netto + 23%VAT. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Preferowany najem długoterminowy.

Przy wynajmie danej nieruchomości gwarantujemy bezpieczeństwo. Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją zawodową.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Skontaktuj się z agentem :
Aleksandra Kampa

Telefon : 604636392

seedom@seedom.com.pl


Lokalizacja: