Warcz

Działka (Rolna) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 48 700 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Warcz
  • Numer oferty : SD949494
  • Cena za m2 : 5.95 PLN

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 4,8700ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Warcz gm. Trąbki Wielkie w sąsiedztwie drogi krajowej 226 i w odległości ok. 9km w kierunku zachodnim od Autostrady A1 i 12km od Pruszcza Gdańskiego. Jest to teren wyrobiska po eksploatacji złoża kruszywa naturalnego w trakcie rekultywacji. Łączna powierzchnia wyrobisk wynosi 3,23ha, przy czym wyrobisko zachodnie ma powierzchnię 1,41ha i prawie w całości jest zawodnione. Wyrobisko wschodnie posiada powierzchnię 1,83ha i w jego granicach znajduje się zbiornik wodny o pow. 1,21ha i głębokości ok. 12m. Odległość między wyrobiskami wynosi minimalnie 4m. Rzędne terenu w granicach działki wynoszą od 140,0 m n.p.m. w części zachodniej (poza obszarem prowadzonych robót górniczych) do 106,7m n.p.m. w dnie zbiornika. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren górniczy jako zagospodarowanie tymczasowe, tereny rolnicze i leśne jako zagospodarowanie podstawowe. Nie dopuszcza się zabudowy.
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się niezbudowane działki, tereny po żwirowni, nieco dalej luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do nieruchomości ulicą asfaltową drogą krajową 226 oraz drogą polną. Teren uzbrojony w eNN.
Ze względu na walory geograficzne i klimatyczne, piękne położenie , bogate w grzyby lasy i czyste jeziora w gminie Trąbki Wielkie teren doskonale nadaje się jako teren wodny i rolny np. pod stawy rybne, gospodarstwo agroturystyczne czy zagospodarowanie pod sporty wodne- tor off road itp. OFERTA GODNA UWAGI!!! POLECAM!!!
Obsługa wszystkich naszych transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją zawodową. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.